דגמי גריל גז הכי נמכרים

גריל גז

גריל הגז כבש את תחום הגרילים, וכבר שאין צורך בסחיבת פחמים. השימוש בגריל גז הוא נקי וקל, ללא עשן לעומת גריל הפחמים המוכר.

בבחירת גריל גז יש להתאים את צרכי הלקוח לדגם הגריל כך שהשימוש בו יהיה קל וייצר חוויה מהנה, שתמשך לאורך זמן.

ראשית יש לחשוב על מיקום גריל הגז – האם זה יהיה גריל שיעמוד בחצר הבית, האם במרפסת או שיהיה בשימוש בפיקניקים וטיולים בלבד, וכמה פעמים במהלך השנה יהיה בשימוש. לאחר מכן יש לחשוב על תקציב כאשר המחירים נעים בין אלף ₪ לגריל קטן ועד לשלושת אלפים ₪ ויותר לגריל גדול.

בכל גריל גז קיים מבער, וישנם סוגים שונים של מבערים: מבער נירוסטה, הוא המבער הטוב ביותר, העשוי צינור מחורר ומספק אש כחולה בעוצמה עקבית לאורך כל תהליך הצלייה. מבער זה מחזיק מעמד יותר מכל מבער אחר. מבער יצוק מספק אף הוא אש טובה ויציבה, אך הוא מחליד מהר. המבער הפשוט ביותר הוא מבער העשוי מפח. מבער זה אינו יעיל שכן הוא מחליד מהר מאוד ואינו מספק את עוצמת האש הרצויה, האש היוצאת ממנו היא אש צהובה המלווה לעיתים בפיח שאינו בריא והורס את טעם הבשר או הדג הצלוי. המבער האחרון הינו מבער אינפרא אדום. מבער זה הינו מבער חזק שאינו מתאים לצלייה רגילה, אלא לדקות האחרונות של הצלייה לשם השחמה אחרונה של הבשר.

כדי לבחור גריל גז טוב ואיכותי, יש לשים לב מהחומר ממנו בנוי הגריל, ורצוי לבחור בגריל גז העשוי אלומיניום ולא פח. כמו כן יש לשים לב למכסה הגריל, שעליו להיות כבד ולכסות את כל הגריל, ולהעדיף רשת יצוקה ומסיבית. בגריל גז איכותי תהיה מערכת לניקוז שומנים הניתנת לריקון וניקוי נוחים. בכל החלטה כדאי להתייעץ עם מומחה מחברה המוכרת גריל גז איכותי ואמין עם אחריות לאורך שנים.

קיימים דגמי גריל גז שונים כאשר הנכרים ביותר הם דגם נפוליאון, קולמן, ברויל צ'ר ברויל וגרנד הול. דגמים אלה מגיעים בגדלים שונים, כמות מבערים משתנה מדגם לדגם ונחשבים לדגמים אמינים ואיכותיים.