דלתות פנים מעניקות מראה חדש לבית

דלתות פנים

דלתות פנים הן חלק בלתי נפרד מריהוט הבית והן עברו שינוי מהפכני מבחינת העיצוב, תהליך הייצור והחומרים מהם הן מיוצרות. מאחר ודלתות פנים נוכחות בכניסה לכל חדר, הן מהוות חלק ניכר מעיצוב הבית הן מבחינת הצבע, החומר מהן הן עשויות, הגובה והדגם. תפקידן של דלתות פנים הוא להפריד בין החדרים השונים בבית לבין האזור הציבורי כמו הסלון או פינת האוכל, ובנוסף כאשר רוצים לשפץ את הדירה או הבית, החלפת דלתות הפנים יכולה לשנות את צביון הבית כולו ולהעניק לו מראה חדש לגמרי.

בתכנון ועיצוב דלתות פנים יש להתחשב בגוון הרצפות, הקירות והריהוט, וכן בפונקציונליות של הדלת, גודל החלל והכניסה לכל חדר, ולשלבן במשקופים מתאימים. כל דלת פנים רצוי שתהיה דלת אקוסטית המבודדת רעשים ושומרת על פרטיות המשתמש, ודלת פנים המובילה לחדר האמבטיה והשירותים צריכה להיות גם דלת עמידה למים.

החומרים מהן מיוצרות דלתות פנים הם לרוב עץ או פורמייקה, וגוונים ופרזולים שונים מעניקים לכל דלת את הייחוד שלה. הדלת יכולה להיות עם צוהר אחד או יותר, או חלקה בעיצוב נקי.

אם חלל החדר קטן כדאי לשקול להרכיב דלת הזזה שאינה תופסת מקום בפתיחה ובסגירה. אם החלל החיצוני לחדר הוא חלל גדול, אפשר להרכיב דלת פנים הנפתחת לכיוונו.

אפשר ורצוי לצבוע את צד הדלת הפונה לפנים החדר בצבע המתאים לעיצוב החדר עצמו, ואילו את הצד החיצוני של כל דלתות הפנים בבית בהתאמה לחלל החיצוני, הריצוף, הווילונות, הקירות והריהוט.

דלתות פנים הן שערי ברכה של כל חדר וחדר בבית. מומלץ לתכנן ולהזמין דלתות פנים מחברה אמינה ומקצועית הרואה בדלת פנים בבית חלק בלתי נפרד מעיצוב ותכנון הבית כולו. חברת שערי ברכה מתמחה בדלתות פנים, ומציעה שירות אדיב ומקצועי ממומחים בתחום דלתות פנים. באולמות התצוגה ניתן לבחור דלתות פנים בכל גודל, מידה, צבע ודגם, ואף לבקש ייצור דלת ייחודית המותאמת אישית לצרכי הלקוח. כל הדלתות מיוצרות בישראל, ומורכבות בבית הלקוח תוך זמני אספקה מהירים.