סוכה למכירה

סוכה למכירה

אתם מעוניינים לחגוג את חג הסוכות עם משפחתכם ולהזמין אורחים, אך אין לכם פנאי להתעסקות הרבה שכרוכה בבניית הסוכה? תשמחו לדעת שמקומות רבים מציעים סוכה למכירה מרווחת ואיכותית שניתן להרכיבה בקלות ובמהירות!

קישוט ועיצוב הסוכה – חגיגה משפחתית!

התהליך של עיצוב הסוכה מהווה את אחד מהרגעים המשפחתיים השמחים והמהנים ביותר בחג, כשכל בני המשפחה תורמים את חלקם בעיצוב וקישוט הסוכה בכדי להעניק לה מראה יפה ומכובד.

מלאכת העיצוב לא חייבת להיות כרוכה בהוצאות מרובות וישנם כמה דברים פשוטים שתוכלו לעשות בכדי להעניק לסוכתכם תחושה ביתית ונעימה. למשל תוכלו ליצור עם הילדים קישוטים לסוכה משרשראות נייר וציורים או לבחור יחד איתם קישוטים מוכנים. לאחר שהחלטתם היכן ברצונכם למקם את הקישוטים בסוכה, הצמידו אותם אליה באמצעות סיכות. מומלץ לתלות את הקישוטים בסמוך לתקרת הסוכה בכדי שאלו לא יפלו או ויקרעו כאנשים נכנסים אליה.

לשבת לאכול בסוכה עם כל המשפחה וליהנות מהחג!

סוכה למכירה יכולה להיות חגיגית בדיוק כמו סוכה שנעשתה בעבודת יד ולא חייבת להיראות משעממת! דעו כי בהחלט ניתן ליצור לה מראה שיהיה ייחודי רק למשפחתכם ויעניק לכם חווית חג מרגשת ומהנה.  על מנת ליצור אווירה חגיגית ניתן לשים בסוכה אגרטל עם פרחים ולבחור בסט חגיגי של כלי אוכל והגשה, ניתן להוסיף להם מחזיקי מפיות מעוצבים שיוסיפו חן למראה השולחן. במידה שתרצו להימנע מהכלים הרבים שכרוכים באירוח בחג ועדיין ליהנות מסוכה מושקעת, תשמחו לדעת שישנם מפות וכלים חד פעמיים עם מראה מהודר שיאפשר לכם לשדרג את מראה הסוכה ויקלו עליכם.

אלו עוד דברים חשוב לדעת?

בעת הזמנת הסוכה, חשוב במיוחד לבדוק את גודלה בכדי להבטיח שתהיה מרווחת והאורחים לא יאלצו להצטופף בה. אל תשכחו לקחת בחשבון גם את הרהיטים שברצונכם להכניס אליה ויתפסו מקום רב. בדיקת תסייע לכם לבדוק שהסוכה אכן תתאים למיקום שייעדתם לה, כך לא תגלו לאחר רכישתה שהיא גדולה מדי ולא תוכלו להשתמש בה.

אז צרו קשר בהקדם עם שירות הלקוחות שלנו בכדי להזמין סוכה מרווחת ואיכותית שתאפשר לכם לחגוג בהנאה עם כל המשפחה והחברים!